Technologie chemicznych środków stałych

W 1981 roku wprowadziliśmy środki chemiczne w stanie stałym do mycia maszynowego, ustanawiając nowe standardy w zakresie kontroli, bezpieczeństwa, wygody i niskich kosztów. Nasze preparaty zapewniają najlepszą wydajność przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów pakowania, transportu i magazynowania oraz zużycia wody i energii. Poprawiają również bezpieczeństwo pracowników, zmniejszają wycieki oraz gwarantują właściwe dozowanie i rozcieńczanie. Rozszerzyliśmy tę technologię na inne rynki, oferując dziś technologię materiałów stałych przeznaczonych do prania, przetwarzania żywności, dla branży mleczarskiej, dla opieki zdrowotnej i do chłodzenia wody.

  1. Strona główna Nalco Water
  2. Doświadczenie i nowoczesne technologie
  3. Kluczowe technologie
  4. Technologie chemicznych środków stałych

Kontakt z naszym działem obsługi klienta

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Sp. z o.o.
ul. Opolska 114, 31-323 Kraków, Polska

Dział obsługi klienta
Tel: +48 12 2616 140 | Faks: +48 12 2616 149 | Adres e-mail: dok.pl@ecolab.com

Proszę uzupełnić dane
Adres
Jak możemy się z Państwem skontaktować?
W czym możemy pomóc?

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

SolidSenseAllPurposeSC
Kay® SolidsenseTM
Nowa generacja produktów do utrzymania czystości i higieny marki KAY® została zaprojektowana w celu poprawy efektywności działania sklepu oraz zmniejszenia oddziaływania na środowisko. Dzięki zmniejszeniu wielkości opakowań i zapotrzebowania na wodę w procesie produkcyjnym produkty SolidSense zmniejszają zużycie zasobów naturalnych i minimalizują ilość odpadów. Jednocześnie nadal oferujemy poziom czystości, do którego przyzwyczaili się nasi klienci.
3dtrasarsolid
Program 3D TRASAR™ Solid Cooling Water

Nalco wprowadza nowe metody gospodarki wodnej dzięki nowemu, indywidualnie dopasowanemu do potrzeb rozwiązaniu chłodzenia wody — programowi 3D TRASAR Solid Cooling Water. Korzyści obejmują:

  • Mniejsze rozmiary
  • Większe bezpieczeństwo
  • Spokój umysłu 24/7/365
  • Mniejszy wpływ na środowisko