Legionnaires' Disease (Legionella Pneumophila)

Technologie antybakteryjne

Oferujemy rozległą wiedzę na temat środków przeciwdrobnoustrojowych i korzystamy z niej, tworząc innowacyjne technologie wykorzystujące peroksokwasy do dezynfekcji twardych powierzchni, przetwórstwa mięsa i drobiu, przetwórstwa warzyw i owoców, produkcji aseptycznych opakowań, tekstyliów i produkcji papieru. Ostatnio wzbogaciliśmy naszą gamę innowacji o produkty dla szybów naftowych. Znaleźliśmy sposób na użycie kwasu nadoctowego do zabijania bakterii i poprawy jakości wody przy minimalnym wpływie na środowisko.
  1. Strona główna Nalco Water
  2. Doświadczenie i nowoczesne technologie
  3. Kluczowe technologie
  4. Technologie antybakteryjne

Kontakt z naszym działem obsługi klienta

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Sp. z o.o.
ul. Opolska 114, 31-323 Kraków, Polska

Dział obsługi klienta
Tel: +48 12 2616 140 | Faks: +48 12 2616 149 | Adres e-mail: dok.pl@ecolab.com

Proszę uzupełnić dane
Adres
Jak możemy się z Państwem skontaktować?
W czym możemy pomóc?

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

AVFT for LTC
Środki antybakteryjne do warzyw i owoców
Ten produkowany przez Ecolab środek antybakteryjny do warzyw i owoców nie wymaga spłukiwania i eliminuje 99,9% bakterii E. coli, Listeria i salmonella w wodzie do mycia*. To pierwszy niewymagający spłukiwania środek dla branży przetwórstwa spożywczego, który uzyskał aprobatę EPA i FDA.
puratechlorinedioxideprogram
Systemy Purate™ z dwutlenkiem chloru

Dwutlenek chloru (ClO2) to nasza specjalność. Naszej rozwijanej od ponad 40 lat technologii Purate używamy do uzdatniania wody oraz w wielu innych zastosowaniach przemysłowych. Możemy zaspokoić każde zapotrzebowanie na ClO2. Technologia Purate sprawia, że lokalne wytwarzanie ClO2 z myślą o konkretnym zastosowaniu jest proste, niezawodne i ekonomiczne.

stabrex
Technologia antybakteryjna STA•BR•EX™

STA•BR•EX to pierwsza na świecie stabilna płynna substancja antybakteryjna na bazie bromu, która jest łatwiejsza w nanoszeniu i bezpieczniejsza w obsłudze niż chlor i inne produkty na bazie bromu. Niekontrolowane mikroorganizmy mogą tworzyć powłokę biologiczną, która spowalnia działanie wież chłodniczych, kondensatorów i wymienników ciepła. Z myślą o kontroli takich powłok bakteryjnych opracowano STA•BR•EX — stabilizowany bromowy środek antybakteryjny.

Conventional550
Technologia szacowania liczby drobnoustrojów AccuCount™

Nasza technologia AccuCount, dostępna tylko dla klientów Nalco Champion, to najszybszy i najpewniejszy sposób pomiaru poziomu adenozynotrifosforanu (ATP) oraz monofosforanu adenozyny (AMP) w instalacjach klienta, czyli wartości, która ma bezpośredni związek z obecnością drobnoustrojów. Dzięki dokładnym pomiarom ATP i AMP inżynierowie Nalco Champion mogą identyfikować ryzyko bakteryjne oraz pomagać w opracowaniu i optymalizacji strategii zapobiegawczych.