NASZ CEL i WARTOŚCI

Łączy nas szczytny cel. Wartości, którymi kierujemy się w naszej pracy. I nieograniczona pomysłowość, która pozwala nam rozwiązywać problemy naszych klientów. Jesteśmy Ecolab — i razem zmieniamy świat na lepsze.

  1. Strona główna Nalco Water
  2. O nas
  3. Nasz cel i wartości

Kontakt

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Sp. z o.o.
ul. Opolska 114, 31-323 Kraków, Polska

Dział obsługi klienta
Tel: +48 12 2616 140 | Faks: +48 12 2616 149 | Adres e-mail: dok.pl@ecolab.com

Proszę uzupełnić dane
Adres
Jak możemy się z Państwem skontaktować?
W czym możemy pomóc?

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

TO, CO ROBIMY, MA ZNACZENIE

Staramy się, aby świat stawał się bardziej czysty, bezpieczniejszy i zdrowszy. Chronimy życiodajne zasoby. Dbamy, aby woda i prąd były wszędzie dostępne. Nasze produkty i usługi zapobiegają chorobom i infekcjom. Utrzymują bezpieczeństwo żywności. Chronimy miejsca, w których ludzie jedzą, śpią, pracują, bawią się i leczą. Zajmujemy się tym, co niezbędne dla komfortu życia: dbamy o zdrowie ludzi. Poprawiamy komfort życia. Zapewniamy bezpieczeństwo, aby można było cieszyć się pełnią życia. Pomagamy naszym klientom odnieść sukces. Zmniejszamy ryzyko i obawy. Umożliwiamy im rozwój.

SPOSÓB, W JAKI PRACUJEMY, RÓWNIEŻ MA ZNACZENIE

Działamy skutecznie. Jeśli jest cel do osiągnięcia, osiągamy go. Jeśli jest problem do rozwiązania, rozwiązujemy go. Pracujemy bezpiecznie. Uważamy na wszystko, co robimy. Staramy się robić to, co właściwe, uczciwe i sprawiedliwe. Działamy wspólnie. W zespołach. Wzmocnionych przez różne podejścia do rozwiązywania problemów. Czerpiemy inspirację i energię z tego, co robimy i jak to robimy. Ze wspólnego rozwoju, nauki i świętowania. Wprowadzając zmiany i służąc wyższemu dobru.

Ecolab jest wszędzie tam, gdzie ma to znaczenie. Ponieważ to, co robimy — i jak to robimy — ma znaczenie wszędzie.