1. Strona główna Nalco Champion
  2. Bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój
  3. Zarządzanie zasobami wodnymi
Image18

Zarządzanie zasobami wodnymi

Aktywnie pracujemy nad poprawą metod wykorzystania zasobów wodnych w ramach naszej działalności oraz w zakresie eksploatowanych działów wodnych. Nasze zaangażowanie wykracza poza naszą działalność w stronę współpracy z liderami i czołowymi organizacjami, które wspierają postęp w zakresie odpowiedzialnego wykorzystania ograniczonych światowych zasobów słodkiej wody z korzyścią dla środowiska naturalnego, społeczności i biznesu.

Kontakt

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Nalco Champion Global Headquarters
11177 S. Stadium Drive
Sugar Land, TX 77478

Dział obsługi klienta Nalco Champion
Telefon: 1-877-288-3512
Faks: 1-877-288-3513
Adres e-mail: nes.keyaccounts.na@nalco.com

Aby uzyskać dodatkowe informacje o produktach i usługach oferowanych przez Nalco Champion, wypełnij formularz, a przedstawiciel Nalco Champion skontaktuje się z Tobą. Dodatkowe informacje o ofertach pracy można uzyskać w dziale Kariera.

Aby uzyskać dodatkowe informacje o produktach i usługach oferowanych przez Nalco Champion wypełnij formularz, a przedstawiciel Nalco Champion skontaktuje się z Tobą. Dodatkowe informacje o ofertach pracy można uzyskać w dziale Kariera.

Kontakt
Maks. 255 znaków

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

Water Risk Monetizer logo with Ecolab Microsoft Trucost names
Water Risk Monetizer

Narzędzie Water Risk Monetizer, opracowane przez firmę Ecolab we współpracy z firmami Trucost i Microsoft, dostarcza przydatnych informacji, na podstawie których można podjąć niezbędne działania, pozwalające przedsiębiorstwom zrozumieć zagrożenia związane z wodą, a następnie ilościowo określić ryzyko finansowe i podejmować świadome, odpowiedzialne decyzje umożliwiające rozwój.