1. Strona główna Nalco Champion
 2. Obsługiwane branże
DEPENDABLEPROBLEMSOLVERSPARTNERSjpg

Najlepsza technologia, niezbędne doświadczenie, niezrównany zasięg

Jesteśmy Nalco Champion, firmą należącą do grupy Ecolab. Przewidujemy, analizujemy i rozwiązujemy złożone problemy pojawiające się na wszystkich etapach łańcucha wartości ropy i gazu. Od zbiorników, po rafinerie – oferujemy rozwiązania w zakresie chemii i świadczymy usługi u Klienta, wykorzystując najbardziej kompleksowe, zoptymalizowane i technicznie zaawansowane globalne portfolio produktów specjalistycznych w branży.

Obsługiwane branże

Nalco Champion Energy Exploration & Production
Wydobycie surowców energetycznych i produkcja energii

Oferujemy bezpieczne, zrównoważone programy i świadczymy usługi chemiczne do zmaksymalizowania produkcji, optymalizujemy zużycie wody i stawiamy czoła kompleksowym wyzwaniom w najtrudniejszych na świecie warunkach energetycznych.

Utrzymywanie integralności aktywów, niezakłóconego przepływu danych, najwyższego poziomu produkcji i gospodarki wodnej mają kluczowe znaczenie dla sukcesu naszych klientów. Dzięki partnerstwu trwającemu przez cały cykl życia produktów rozwiązujemy problemy, które wpływają na produkcję zasobów i rentowność.

Rynki, które obsługujemy:

 • produkcja konwencjonalna
 • głębokowodne i głębinowe
 • oleje ciężkie
 • piaski bitumiczne
 • łupki
 • arktyczne

 


Nalco Champion Oil & Gas Midstream
Przetwarzanie ropy i gazu

Nasz akredytowany przez NACE i certyfikowany przez OQ personel obsługujący rurociągi pomaga klientom w zachowaniu integralności infrastruktury do przetwarzania ropy i gazu.

Zapewniamy wsparcie integralności zasobów ponad 10 000 mil (16 000 km) rurociągów należących do klientów w Ameryce Północnej dzięki oddanemu personelowi, odpowiedniemu sprzętowi i technologii. Dokonujemy modelowania przepływu gazu i cieczy, korozji, hydratacji i mapowania GIS przed wdrożeniem potrzebnego rozwiązania, wliczając w to próby ciśnieniowe i trawienie.

 Rynki, które obsługujemy:

 • przetwarzanie gazu
 • rurociągi
Nalco Champion Refining
Branża rafineryjna, dodatków do paliw i petrochemiczna

Jesteśmy światowym liderem w działaniach związanych z rafinacją ropy, dodatkami do paliw, procesami petrochemicznymi i uzdatniania wody – zapewniając kompleksowe i zrównoważone rozwiązania.

Podchodzimy do rafinacji w sposób kompleksowy. Składają się na to zaawansowana technologia, oddany dział badawczo-rozwojowy, doświadczeni inżynierowie oraz globalna sieć branżowych doradców technicznych. Nasza holistyczna metodologia skutkuje takimi innowacjami jak program 3D TRASAR – czołowa w branży technologia uzdatniania wody, która wykrywa zmieniające się parametry procesu i odpowiednio koryguje program uzdatniania.

 Rynki, które obsługujemy:

 • dodatki do paliw
 • petrochemia
 • rafinerie

Odpowiedzialne podejście

Naszym celem jest odpowiedzialne zarządzanie zasobami i procesami wymaganymi do prowadzenia działalności. Nasze globalne regulaminy dotyczące zrównoważonego rozwoju, zdrowia, środowiska i bezpieczeństwa są zgodne ze wszystkimi obowiązującymi regulacjami krajowymi i międzynarodowymi, oraz potwierdzają nasze oddanie pracownikom, klientom i społecznościom na całym świecie.