1. Strona główna Nalco Champion
  2. Doświadczenie i nowoczesne technologie

Doświadczenie i nowoczesne technologie

Najnowocześniejsze technologie i innowacyjne programy, w połączeniu z doświadczeniem i przewidywalnością najlepszych naukowców i badaczy w branży, przekształcają przemysł naftowy i gazowy. Nasi pracownicy dokonują odkryć, które umożliwiają i zwiększają wydajność przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów operacyjnych w ramach całego łańcucha wartości dostaw ropy i gazu. Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz, kiedy nas potrzebujesz. Pomagamy firmom naftowym i gazowniczym uzyskiwać więcej energii przy mniejszym zużyciu zasobów.

Nasze globalne możliwości w zakresie badań, rozwoju i technologii (RD&E)

Możliwości Nalco Champion w zakresie badań, rozwoju i technologii (RD&E) pozwalają na opracowanie rozwiązań oraz usług, które pozwalają na przewidywanie, zapobieganie oraz rozwiązywanie problemów związanych z cyklem życia ropy naftowej i gazu.

Image5
Indeksowanie innowacji

Nalco Champion nieustannie wprowadza innowacje i ewoluuje, przesuwając granice badań, rozwoju i technologii. Miara innowacyjności (tzw. „vitality index”) wygląda dobrze – nasze wyniki operacyjne są jeszcze bardziej imponujące.

Image6
Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy bezpieczeństwo

Nasze wysiłki w zakresie RD&E ograniczają złożoność, usprawniają logistykę i poprawiają charakterystykę środowiskową w przypadku operacji związanych z wierceniem i stymulacją, produkcją ropy naftowej i rafinacją, dodatkami do paliw i procesami petrochemicznymi.

Celowe, proaktywne RD&E

Innowacje chemiczne i mechaniczne Nalco Champion są zarówno praktyczne, jak i proaktywne –
mogą sprostać współczesnym wyzwaniom i przewidzieć rozwiązania potrzebne w przyszłości.

1000

Aktywne patenty branżowe

450

Pracownicy z branży RD&E na całym świecie

10

Globalne centra technologii

1600

Zawodowcy z branży RD&E