1. Strona główna Nalco Champion
  2. O nas
  3. Nasza działalność

Nasza działalność

Nasza działalność rozwiązuje największe wyzwania stawiane rynkowi energetycznemu, od zbiorników po rafinerie. I pomimo, że nazwy na ciężarówkach, narzędziach lub uniformach mogą się różnić, ludzie z Nalco Champion, Quantum Technical Services, UltraFab i WellChem Technologies wspólnie angażują się w dostarczanie spójnych usług wymaganych przez światowych liderów energetycznych.

Kontakt

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Nalco Champion Global Headquarters
11177 S. Stadium Drive
Sugar Land, TX 77478

Dział obsługi klienta Nalco Champion
Telefon: 1-877-288-3512
Faks: 1-877-288-3513
Adres e-mail: nes.keyaccounts.na@nalco.com

Aby uzyskać dodatkowe informacje o produktach i usługach oferowanych przez Nalco Champion, wypełnij formularz, a przedstawiciel Nalco Champion skontaktuje się z Tobą. Dodatkowe informacje o ofertach pracy można uzyskać w dziale Kariera.

Aby uzyskać dodatkowe informacje o produktach i usługach oferowanych przez Nalco Champion wypełnij formularz, a przedstawiciel Nalco Champion skontaktuje się z Tobą. Dodatkowe informacje o ofertach pracy można uzyskać w dziale Kariera.

Kontakt
Maks. 255 znaków

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

Nalco Champion

Nalco Champion, firma z grupy Ecolab, oferuje bezpieczne, oparte o ideę zrównoważonego rozwoju programy oraz usługi w zakresie chemii firmom działającym w rozmaitych segmentach branży przetwórstwa ropy i gazu, rafineriom i firmom petrochemicznym. Rozwiązywanie problemów bezpośrednio u klienta i zastosowanie innowacyjnych technologii pozwala nam wpłynąć na maksymalizację produkcji oraz optymalizację zużycia wody i rozwiązywać skomplikowane problemy w najtrudniejszych warunkach produkcyjnych na świecie.

Quantum Technical Services

Quantum Technical Services zapewnia usługi z zakresu diagnostyki, rozwiązywania problemów i doradztwa dla rynku przemysłowego.

Ultrafab

UltraFab projektuje i wytwarza kompaktowe, modularne i niestandardowe systemy ograniczające H2S, które w zautomatyzowany sposób zapewniają efektywne działanie bez kosztownego nadużywania środków chemicznych.