Nasza działalność

Nasza działalność rozwiązuje największe wyzwania stawiane rynkowi energetycznemu, od zbiorników po rafinerie. I pomimo, że nazwy na ciężarówkach, narzędziach lub uniformach mogą się różnić, ludzie z Nalco Champion, Quantum Technical Services, UltraFab i WellChem Technologies wspólnie angażują się w dostarczanie spójnych usług wymaganych przez światowych liderów energetycznych.

  1. Strona główna Nalco Champion
  2. O nas
  3. Nasza działalność

Kontakt

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Nalco Champion Global Headquarters
11177 S. Stadium Drive
Sugar Land, TX 77478

Dział obsługi klienta Nalco Champion
Telefon: 1-877-288-3512
Faks: 1-877-288-3513
Adres e-mail: nes.keyaccounts.na@nalco.com

Aby uzyskać dodatkowe informacje o produktach i usługach oferowanych przez Nalco Champion, wypełnij formularz, a przedstawiciel Nalco Champion skontaktuje się z Tobą. Dodatkowe informacje o ofertach pracy można uzyskać w dziale Kariera.

Aby uzyskać dodatkowe informacje o produktach i usługach oferowanych przez Nalco Champion wypełnij formularz, a przedstawiciel Nalco Champion skontaktuje się z Tobą. Dodatkowe informacje o ofertach pracy można uzyskać w dziale Kariera.

Kontakt
Maks. 255 znaków

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

Nalco Champion

Nalco Champion, firma z grupy Ecolab, oferuje bezpieczne, oparte o ideę zrównoważonego rozwoju programy oraz usługi w zakresie chemii firmom działającym w rozmaitych segmentach branży przetwórstwa ropy i gazu, rafineriom i firmom petrochemicznym. Rozwiązywanie problemów bezpośrednio u klienta i zastosowanie innowacyjnych technologii pozwala nam wpłynąć na maksymalizację produkcji oraz optymalizację zużycia wody i rozwiązywać skomplikowane problemy w najtrudniejszych warunkach produkcyjnych na świecie.

Quantum Technical Services

Quantum Technical Services zapewnia usługi z zakresu diagnostyki, rozwiązywania problemów i doradztwa dla rynku przemysłowego.

Ultrafab

UltraFab projektuje i wytwarza kompaktowe, modularne i niestandardowe systemy ograniczające H2S, które w zautomatyzowany sposób zapewniają efektywne działanie bez kosztownego nadużywania środków chemicznych.