1. Strona główna Nalco Champion
  2. O nas
  3. Nasza działalność

Nasza działalność

Nasza działalność rozwiązuje największe wyzwania stawiane rynkowi energetycznemu, od zbiorników po rafinerie. I pomimo, że nazwy na ciężarówkach, narzędziach lub uniformach mogą się różnić, ludzie z Nalco Champion, Quantum Technical Services, UltraFab i WellChem Technologies wspólnie angażują się w dostarczanie spójnych usług wymaganych przez światowych liderów energetycznych.

Nalco Champion

Nalco Champion, firma z grupy Ecolab, oferuje bezpieczne, oparte o ideę zrównoważonego rozwoju programy oraz usługi w zakresie chemii firmom działającym w rozmaitych segmentach branży przetwórstwa ropy i gazu, rafineriom i firmom petrochemicznym. Rozwiązywanie problemów bezpośrednio u klienta i zastosowanie innowacyjnych technologii pozwala nam wpłynąć na maksymalizację produkcji oraz optymalizację zużycia wody i rozwiązywać skomplikowane problemy w najtrudniejszych warunkach produkcyjnych na świecie.

Ultrafab

UltraFab projektuje i wytwarza kompaktowe, modularne i niestandardowe systemy ograniczające H2S, które w zautomatyzowany sposób zapewniają efektywne działanie bez kosztownego nadużywania środków chemicznych.