O NALCO CHAMPION

Jesteśmy Nalco Champion, firmą należącą do grupy Ecolab. Przezwyciężamy problemy związane z energią, umożliwiając i poprawiając produktywność przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów operacyjnych w każdym elemencie w ramach całego łańcucha wartości dostaw ropy i gazu. Korzystając z globalnego zasięgu dostarczamy najlepszych technologii i niezbędnego doświadczenia wszędzie tam, gdzie Państwo nas potrzebują, unikając we wszystkim, co robimy kompromisów w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

JESTEŚMY FIRMĄ NALEŻĄCĄ DO ECOLAB

4OurVision
Nasza wizja
Dążymy do tego, by zostać światowym liderem w zakresie technologii i usług związanych z wodą, higieną i energią, zapewniając i chroniąc to, co jest najważniejsze.
5PurposeandValues
Nasz cel i wartości
Jednoczy nas wyraźnie zarysowany cel, nasze wartości oraz nieograniczona pomysłowość, która pozwala nam rozwiązywać problemy naszych klientów.
6CorporateResponsibility
Odpowiedzialność korporacyjna
Odpowiedzialność korporacyjna ma zasadnicze znaczenie dla naszego celu w Ecolab. Sprawiamy, że świat jest czystszy, bezpieczniejszy i zdrowszy, chroniąc ludzi i kluczowe zasoby naturalne.

Dokładnie tam, gdzie jesteśmy potrzebni
i gdy jesteśmy potrzebni.

Oferujemy lokalnie ukierunkowaną wiedzę w zakresie chemii i wsparcie firmom działającym w rozmaitych segmentach branży przetwórstwa ropy i gazu, rafineriom i firmom petrochemicznym. Dzięki globalnej infrastrukturze jesteśmy w stanie dostarczyć — i dostarczamy — wiedzę oraz wsparcie wszędzie tam, gdzie jest ono niezbędne.

Tytuł

O NALCO CHAMPION

7000+

Pracowników

4000

Sprzedawców i inżynierów serwisowych

1800

Specjalistów ds. łańcucha dostaw

170

Obsługiwanych krajów

Zabezpiecz swoje dostawy

Jesteśmy światowym dostawcą specjalistycznych środków chemicznych, wytwarzającym półprodukty, koncentraty i produkty końcowe w łącznej ilości ponad 1,25 milionów ton metrycznych. Równoważymy zdolność produkcyjną i ograniczamy ryzyko poprzez globalne węzły produkcyjne. Zaopatrujemy także w półprodukty regionalne mieszalnie i placówki dystrybucyjne, przybliżając produkcję do Twojego przedsiębiorstwa. Nasz globalny łańcuch dostaw składa się z 1800 specjalistów skupionych na zapewnieniu bezpieczeństwa dostaw.

8WorldClassExperience
Za każdym razem świadczymy usługi światowej klasy

Aby stać się firmą preferowaną przez klientów, musimy dostarczać wartość podczas każdej interakcji w każdym miejscu na świecie. Nasze oddanie klientom jest pokoleniowe, wykraczające poza cykl życia wszystkich aktywów i jest skupione na przyszłych działaniach oraz innowacjach.

9NCSuppliers
Partnerzy dostaw Nalco Champion

Prowadzimy działalność w sposób uczciwy i etyczny, przestrzegając praw człowieka, przestrzegając przepisów i regulacji oraz stosując się do zasad rygorystycznego Kodeksu postępowania. Takie same oczekiwania mamy wobec naszych dostawców.

INVESTYCJE W NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

465x310Philippines
Wolontariat
Czynni i emerytowani pracownicy wspólnie wspierają lokalne, regionalne i globalne organizacje skupione na czynieniu naszego świata lepszym.
teamphoto2
Gotowość pracowników do dzielenia się
Pracujemy nad tym, by urozmaicić życie przyjaciół i sąsiadów w 16 amerykańskich społecznościach poprzez kampanię charytatywną w naszych miejscach pracy.
OakSeedling_413x310
Ubiegaj się o dotacje
Fundacja Ecolab wspiera finansowanie młodzieży i edukacji, rozwoju obywatelskiego i społecznego, ochrony środowiska oraz sztuki i kultury.