Taking Energy Further™

Nalco Champion, firma należąca do Ecolab, oferuje bezpieczne, oparte o ideę zrównoważonego rozwoju programy oraz usługi w zakresie chemii firmom działającym w rozmaitych segmentach branży przetwórstwa ropy i gazu. Rozwiązywanie problemów bezpośrednio u klienta i zastosowanie innowacyjnych technologii pozwala nam wpłynąć na maksymalizację produkcji oraz optymalizację zużycia wody i rozwiązywać skomplikowane problemy w najtrudniejszych warunkach produkcyjnych na świecie.

1LeadingTechnology
Wiodąca technologia

Szeroki wachlarz czołowych w branży produktów i technologii zastosowań

2EssentialExpertise
Niezbędne doświadczenie

Doświadczenie i zaradność pomogą Państwu zadbać o światowe zapotrzebowanie na energię

3UnmatchedReach
Niezrównany zasięg

Bezprecedensowy zasięg, oferujący wyjątkową, indywidualna obsługę klientów

Dokładnie tam, gdzie jesteśmy potrzebni
i gdy jesteśmy potrzebni.

Oferujemy lokalnie ukierunkowaną wiedzę w zakresie chemii i wsparcie firmom działającym w rozmaitych segmentach branży przetwórstwa ropy i gazu. Dzięki globalnej infrastrukturze jesteśmy w stanie dostarczyć — i dostarczamy — wiedzę oraz wsparcie wszędzie tam, gdzie jest ono niezbędne.

Tytuł

O Nalco Champion

8000

Pracowników

4000

Sprzedawców i inżynierów serwisowych

1800

Specjalistów ds. łańcucha dostaw

160

Obsługiwanych krajów

BEZPIECZEŃSTWO I ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Jesteśmy organizacją, która nie wyrządza szkody, zaangażowaną w zapobieganie wypadkom, incydentom i uwalnianiu szkodliwych substancji do środowiska. Ochrona środowiska oraz zdrowia i bezpieczeństwa naszych pracowników, klientów i społeczności, w których mieszkamy i pracujemy, to nasze najważniejsze priorytety.

DOŚWIADCZENIE I NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Podczas gdy przemysł energetyczny zmusza do posuwania się w kierunku coraz bardziej surowych i niekonwencjonalnych światowych rubieży, Nalco Champion stawia czoła najbardziej złożonym wyzwaniom. Dzięki naszym globalnym zasobom naukowo-badawczym, doświadczeniu oraz zapobiegliwości najznakomitszych naukowców i badaczy przekształcamy przemysł wydobycia ropy naftowej i gazu ziemnego.