Taking Energy Further™

Nalco Champion, firma Ecolab, oferuje bezpieczne, nienaruszające równowagi ekologicznej programy i usługi w zakresie chemii firmom działającym w rozmaitych segmentach branży przetwórstwa ropy i gazu, rafineriom i firmom petrochemicznym. Dzięki rozwiązywaniu problemów na miejscu i zastosowaniu innowacyjnych technologii, maksymalizujemy produkcję, optymalizujemy zużycie wody i stawiamy czoła kompleksowym wyzwaniom na najtrudniejszych energetycznych rubieżach.

Kontakt

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Nalco Champion Global Headquarters
11177 S. Stadium Drive
Sugar Land, TX 77478

Dział obsługi klienta Nalco Champion
Telefon: 1-877-288-3512
Faks: 1-877-288-3513
Adres e-mail: nes.keyaccounts.na@nalco.com

Aby uzyskać dodatkowe informacje o produktach i usługach oferowanych przez Nalco Champion, wypełnij formularz, a przedstawiciel Nalco Champion skontaktuje się z Tobą. Dodatkowe informacje o ofertach pracy można uzyskać w dziale Kariera.

Aby uzyskać dodatkowe informacje o produktach i usługach oferowanych przez Nalco Champion wypełnij formularz, a przedstawiciel Nalco Champion skontaktuje się z Tobą. Dodatkowe informacje o ofertach pracy można uzyskać w dziale Kariera.

Kontakt
Maks. 255 znaków

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

 

1LeadingTechnology
Wiodąca technologia

Szeroki wachlarz czołowych w branży produktów i technologii zastosowań

2EssentialExpertise
Niezbędne doświadczenie

Doświadczenie i zaradność pomogą Państwu zadbać o światowe zapotrzebowanie na energię

3UnmatchedReach
Niezrównany zasięg

Bezprecedensowy zasięg, oferujący wyjątkową, indywidualna obsługę klientów

Dokładnie tam, gdzie nas potrzeba,
dokładnie wtedy, gdy nas potrzeba.

Oferujemy lokalnie ukierunkowaną wiedzę w zakresie chemii i wsparcie firmom działającym w rozmaitych segmentach branży przetwórstwa ropy i gazu, rafineriom i firmom petrochemicznym. Dzięki globalnej infrastrukturze jesteśmy w stanie dostarczyć — i dostarczamy — wiedzę oraz wsparcie wszędzie tam, gdzie jest ono niezbędne.

Tytuł

O Nalco Champion

8000

Pracowników

4000

Sprzedawców i inżynierów serwisowych

1800

Specjalistów ds. łańcucha dostaw

160

Obsługiwanych krajów

BEZPIECZEŃSTWO I ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Jesteśmy organizacją, która nie wyrządza szkody, zaangażowaną w zapobieganie wypadkom, incydentom i uwalnianiu szkodliwych substancji do środowiska. Ochrona środowiska oraz zdrowia i bezpieczeństwa naszych pracowników, klientów i społeczności, w których mieszkamy i pracujemy, to nasze najważniejsze priorytety.

DOŚWIADCZENIE I NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Podczas gdy przemysł energetyczny zmusza do posuwania się w kierunku coraz bardziej surowych i niekonwencjonalnych światowych rubieży, Nalco Champion stawia czoła najbardziej złożonym wyzwaniom. Dzięki naszym globalnym zasobom naukowo-badawczym, doświadczeniu oraz zapobiegliwości najznakomitszych naukowców i badaczy przekształcamy przemysł wydobycia ropy naftowej i gazu ziemnego.