1. Strona główna
  2. Doświadczenie i nowoczesne technologie
  3. Bezpieczna żywność

Informacje Ecolab na temat nowego koronawirusa (COVID-19)

Ecolab uważnie śledzi epidemię koronawirusa (COVID-19) i przekazuje wskazówki mające na celu zmniejszenie ryzyka zakażenia.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

Bezpieczeństwo żywności jest niezbędne do życia

Dlaczego bezpieczeństwo żywności jest istotne?

Współczesny łańcuch dostaw żywności ma zakres ogólnoświatowy. Wraz z jego wydłużaniem się i wzrostem jego złożoności, wzrasta konieczność zapewnienia odpowiedniej higieny żywności i zapobiegania chorobom pokarmowym. Aby zapewnić bezpieczeństwo żywności, przedsiębiorcy na całym świecie dążą do wdrożenia proaktywnych i skutecznych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa żywności od gospodarstw rolnych po gotowy posiłek. Firma Ecolab może pomóc im w znalezieniu odpowiednich rozwiązań.

Produkcja bezpiecznej żywności

Ecolab wspiera zaangażowanie klientów w zakresie bezpieczeństwa żywności poprzez dostarczanie skutecznych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa żywności oraz usług i specjalistycznej wiedzy w celu wyeliminowania patogenów występujących w żywności, poprawy czystości i warunków sanitarnych oraz zapewnienia bezpieczeństwa produktów żywnościowych w zakładach przetwórczych, restauracjach i innych lokalach gastronomicznych oraz w punktach detalicznej sprzedaży żywności.

Innowacyjne technologie zapewniające bezpieczeństwo żywności

Nasze innowacyjne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa żywności pozwalają naszym klientom na bardziej strategiczne i proaktywne działania dzięki monitorowaniu danych i procesów w czasie rzeczywistym, z możliwością podejmowania natychmiastowych działań w celu zapewnienia higieny żywności, przy jednoczesnej poprawie jakości procesów i efektywności działania.

 

fruit in boxes_image.psd

Przykłady historii sukcesu z zakresu technologii bezpieczeństwa żywności

Zapraszamy do zapoznania się z przykładami współpracy Ecolab z firmami z branży spożywczej, która pozwala zapobiegać chorobom przenoszonym drogą pokarmową dzięki wdrożeniu rozwiązań w zakresie higieny i bezpieczeństwa żywności.

Our search returned no results.

Innowacyjne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa żywności

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi technologiami i innowacjami w zakresie bezpieczeństwa żywności, które mogą pomóc Państwa organizacji w zarządzaniu ryzykiem związanym z bezpieczeństwem żywności i rozwiązywaniu problemów w zakresie higieny żywności.

Our search returned no results.

Perspektywy bezpieczeństwa żywności

Dowiedz się więcej od naszych ekspertów i liderów, jak Ecolab stara się zająć aktualnymi oraz przyszłymi problemami bezpieczeństwa żywności w Państwa branży.

Our search returned no results.

 

Ochrona łańcucha dostaw żywności od gospodarstwa na talerz

food supply chain diagram

Ecolab ma doświadczenie w wielu punktach łańcucha dostaw żywności — od gospodarstwa rolnego na talerz — w różnych gałęziach przemysłu. Nasze usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny żywności zabezpieczają konsumentów przed chorobami pokarmowymi na wszystkich etapach — od zakładów produkcji żywności po sklepy spożywcze i restauracje, w których jest ona kupowana i konsumowana. Naszym celem jest rozwijanie trwałego i solidnego partnerstwa, bazującego na zaufaniu i specjalistycznej wiedzy. Pragniemy poprawiać Państwa reputację w zakresie bezpieczeństwa żywności.

Poniżej znajdą Państwo więcej o tym, jak współpracujemy z Państwa branżą.

Food & Beverage

Nie ma nic ważniejszego od globalnego zaopatrzenia w żywność. Nasz apetyt na znajdowanie lepszych rozwiązań w produkcji żywności jest bezgraniczny. Możemy pomagać w optymalizacji każdego aspektu operacji przetwarzania żywności lub napojów oraz dostarczać wymiernych ulepszeń w zakresie wydajności operacyjnej, zrównoważonego rozwoju zakładów produkcyjnych i bezpieczeństwa produktów.

Handel żywnością

Nasza wiedza w dziedzinie detalicznego handlu żywnością wynika z poprawiania zadowolenia klientów za pomocą kompleksowych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa żywności, kontroli jakości oraz czystej i sterylnej obróbki żywności. Nasze rozwiązania dla sprzedawców artykułów spożywczych pomagają sieciom supermarketów, magazynom i międzynarodowym dostawcom zapewnić higienę tych miejsc, uprościć proces mycia, ale także przynieść oszczędności wynikające z mniejszego nakładu pracy, zużycia wody i energii.

Gastronomia

Nasi klienci prowadzący restauracje szukają metod gwarantujących, że ich warzywa, owoce, lody i inne produkty żywnościowe nie wywołają chorób u klientów. Nasze programy dbają o satysfakcję gości oraz poprawiają reputację Państwa marki dzięki rozwiązaniom chroniącym bezpieczeństwo żywności, poprawiającym wydajność i zapewniającym wyjątkową czystość w ramach całej obsługi gastronomicznej.

Pest Elimination

Dążymy do zachowania najwyższych standardów. Ecolab wykracza poza dezynsekcję i każdego dnia wykorzystuje swoją specjalistyczną wiedzę, by stawić czoła najbardziej złożonym wyzwaniom związanym z tym procesem. Za sprawą proaktywnego zespołu i innowacyjnej natury chronimy Państwa każdego dnia, opracowując jednocześnie nowe i lepsze rozwiązania, by chronić Państwa w przyszłości.

Rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa żywności

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki nasze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa żywności pomagają naszym klientom eliminować szkodniki, zmniejszać zużycie wody, poprawiać warunki sanitarne produktów żywnościowych i zapewniać bezpieczeństwo żywności w różnych branżach.

Our search returned no results.