Bezpieczeństwo żywności jest niezbędne do życia

Dlaczego bezpieczeństwo żywności jest istotne?

Współczesny łańcuch dostaw żywności ma zakres ogólnoświatowy. Wraz z jego wydłużaniem się i wzrostem jego złożoności, wzrasta konieczność zapewnienia odpowiedniej higieny żywności i zapobiegania chorobom pokarmowym. Aby zapewnić bezpieczeństwo żywności, przedsiębiorcy na całym świecie dążą do wdrożenia proaktywnych i skutecznych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa żywności od gospodarstw rolnych po gotowy posiłek. Firma Ecolab może pomóc im w znalezieniu odpowiednich rozwiązań.

Produkcja bezpiecznej żywności

Ecolab wspiera zaangażowanie klientów w zakresie bezpieczeństwa żywności poprzez dostarczanie produktów, usług i specjalistycznej wiedzy w celu wyeliminowania patogenów żywności, poprawy czystości i warunków sanitarnych oraz zapewnienia bezpieczeństwa produktów żywnościowych w zakładach przetwórczych, restauracjach i innych lokalach gastronomicznych oraz w punktach detalicznej sprzedaży żywności.

Innowacyjne technologie zapewniające bezpieczeństwo żywności

Nasze innowacyjne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa żywności pozwalają naszym klientom na bardziej strategiczne i proaktywne działania dzięki monitorowaniu danych i procesów w czasie rzeczywistym, z możliwością podejmowania natychmiastowych działań w celu zapewnienia higieny żywności, przy jednoczesnej poprawie jakości procesów i efektywności działania.

 

fruit in boxes_image.psd

Kontakt z działem obsługi klienta

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Sp. z o.o.
ul. Opolska 114, 31-323 Kraków, Polska

Dział obsługi klienta
Tel: +48 12 2616 140 | Faks: +48 12 2616 149 | Adres e-mail: dok.pl@ecolab.com

Proszę uzupełnić dane
Adres
Jak możemy się z Państwem skontaktować?
W czym możemy pomóc?

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

Przykłady historii sukcesu z zakresu bezpieczeństwa żywności

Zapraszamy do zapoznania się z przykładami współpracy Ecolab z firmami z branży spożywczej, która pozwala zapobiegać chorobom przenoszonym drogą pokarmową dzięki wdrożeniu technologii bezpiecznej produkcji żywności i dezynfekcji urządzeń.

Our search returned no results.

Innowacje w dziedzinie bezpieczeństwa żywności

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi technologiami i innowacjami w zakresie bezpieczeństwa żywności, które mogą pomóc Państwa organizacji w zarządzaniu ryzykiem związanym z bezpieczeństwem żywności i rozwiązywaniu problemów w zakresie higieny żywności.

Our search returned no results.

Ochrona łańcucha dostaw żywności od gospodarstwa na talerz

food supply chain diagram

Ecolab ma doświadczenie w wielu punktach łańcucha dostaw żywności — od gospodarstwa rolnego na talerz — w różnych gałęziach przemysłu. Nasze usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny żywności zabezpieczają konsumentów przed chorobami pokarmowymi na wszystkich etapach — od zakładów produkcji żywności po sklepy spożywcze i restauracje, w których jest ona kupowana i konsumowana. Naszym celem jest rozwijanie trwałego i solidnego partnerstwa, bazującego na zaufaniu i specjalistycznej wiedzy. Pragniemy poprawiać Państwa reputację w zakresie bezpieczeństwa żywności.

Poniżej znajdą Państwo więcej o tym, jak współpracujemy z Państwa branżą.

FoodBevProcessing
Food & Beverage

Nie ma nic ważniejszego od globalnego zaopatrzenia w żywność. Nasz apetyt na znajdowanie lepszych rozwiązań w produkcji żywności jest bezgraniczny. Możemy pomagać w optymalizacji każdego aspektu operacji przetwarzania żywności lub napojów oraz dostarczać wymiernych ulepszeń w zakresie wydajności operacyjnej, zrównoważonego rozwoju zakładów produkcyjnych i bezpieczeństwa produktów.

Appleandgrapesicon
Handel żywnością

Nasza wiedza w dziedzinie detalicznego handlu żywnością wynika z poprawiania zadowolenia klientów za pomocą kompleksowych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa żywności, kontroli jakości oraz czystej i sterylnej obróbki żywności. Nasze rozwiązania dla sprzedawców artykułów spożywczych pomagają sieciom supermarketów, magazynom i międzynarodowym dostawcom zapewnić higienę tych miejsc, uprościć proces mycia, ale także przynieść oszczędności wynikające z mniejszego nakładu pracy, zużycia wody i energii.

diningseticonwithwineglass
Gastronomia

Nasi klienci prowadzący restauracje szukają metod gwarantujących, że ich warzywa, owoce, lody i inne produkty żywnościowe nie wywołają chorób u klientów. Nasze programy dbają o satysfakcję gości oraz poprawiają reputację Państwa marki dzięki rozwiązaniom chroniącym bezpieczeństwo żywności, poprawiającym wydajność i zapewniającym wyjątkową czystość w ramach całej obsługi gastronomicznej.

food pest elimination
Pest Elimination

Rozumiemy konieczność zapobiegania szkodnikom, zanim będą miały okazję zagrozić bezpieczeństwu klientów i negatywnie wpłynąć na reputację firmy. Ecolab Pest Elimination ma ponad 30 lat doświadczenia w zwalczaniu szkodników w gastronomii. Oferujemy protokoły o naukowo dowiedzionej skuteczności, które są indywidualnie dostarczane przez specjalistów rozumiejących działalność klientów.

Rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa żywności

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki nasze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa żywności pomagają naszym klientom eliminować szkodniki, zmniejszać zużycie wody, poprawiać warunki sanitarne produktów żywnościowych i zapewniać bezpieczeństwo żywności w różnych branżach.

Our search returned no results.