Bezpieczeństwo żywności jest niezbędne do życia

Dlaczego bezpieczeństwo żywności jest istotne?

Współczesny łańcuch dostaw żywności ma zakres ogólnoświatowy. Wraz z jego wydłużaniem się i wzrostem jego złożoności, wzrasta konieczność zapewnienia odpowiedniej higieny żywności i zapobiegania chorobom pokarmowym. Aby zapewnić bezpieczeństwo żywności, przedsiębiorcy na całym świecie dążą do wdrożenia proaktywnych i skutecznych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa żywności od gospodarstw rolnych po gotowy posiłek. Firma Ecolab może pomóc im w znalezieniu odpowiednich rozwiązań.

Produkcja bezpiecznej żywności

Ecolab wspiera zaangażowanie klientów w zakresie bezpieczeństwa żywności poprzez dostarczanie produktów, usług i specjalistycznej wiedzy w celu wyeliminowania patogenów żywności, poprawy czystości i warunków sanitarnych oraz zapewnienia bezpieczeństwa produktów żywnościowych w zakładach przetwórczych, restauracjach i innych lokalach gastronomicznych oraz w punktach detalicznej sprzedaży żywności.

Innowacyjne technologie zapewniające bezpieczeństwo żywności

Nasze innowacyjne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa żywności pozwalają naszym klientom na bardziej strategiczne i proaktywne działania dzięki monitorowaniu danych i procesów w czasie rzeczywistym, z możliwością podejmowania natychmiastowych działań w celu zapewnienia higieny żywności, przy jednoczesnej poprawie jakości procesów i efektywności działania.

 

High Quality and Safe Fruit in Boxes

Przykłady historii sukcesu z zakresu bezpieczeństwa żywności

Zapraszamy do zapoznania się z przykładami współpracy Ecolab z firmami z branży spożywczej, która pozwala zapobiegać chorobom przenoszonym drogą pokarmową dzięki wdrożeniu technologii bezpiecznej produkcji żywności i dezynfekcji urządzeń.

Our search returned no results.

Innowacje w dziedzinie bezpieczeństwa żywności

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi technologiami i innowacjami w zakresie bezpieczeństwa żywności, które mogą pomóc Państwa organizacji w zarządzaniu ryzykiem związanym z bezpieczeństwem żywności i rozwiązywaniu problemów w zakresie higieny żywności.

Our search returned no results.

Perspektywy bezpieczeństwa żywności

Dowiedz się więcej od naszych ekspertów i liderów, jak Ecolab stara się zająć aktualnymi oraz przyszłymi problemami bezpieczeństwa żywności w Państwa branży.

Our search returned no results.

 

Ochrona łańcucha dostaw żywności od gospodarstwa na talerz

food supply chain diagram

Ecolab ma doświadczenie w wielu punktach łańcucha dostaw żywności — od gospodarstwa rolnego na talerz — w różnych gałęziach przemysłu. Nasze usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny żywności zabezpieczają konsumentów przed chorobami pokarmowymi na wszystkich etapach — od zakładów produkcji żywności po sklepy spożywcze i restauracje, w których jest ona kupowana i konsumowana. Naszym celem jest rozwijanie trwałego i solidnego partnerstwa, bazującego na zaufaniu i specjalistycznej wiedzy. Pragniemy poprawiać Państwa reputację w zakresie bezpieczeństwa żywności.

Poniżej znajdą Państwo więcej o tym, jak współpracujemy z Państwa branżą.

FoodBevProcessing
Food & Beverage

Nie ma nic ważniejszego od globalnego zaopatrzenia w żywność. Nasz apetyt na znajdowanie lepszych rozwiązań w produkcji żywności jest bezgraniczny. Możemy pomagać w optymalizacji każdego aspektu operacji przetwarzania żywności lub napojów oraz dostarczać wymiernych ulepszeń w zakresie wydajności operacyjnej, zrównoważonego rozwoju zakładów produkcyjnych i bezpieczeństwa produktów.

Appleandgrapesicon
Handel żywnością

Nasza wiedza w dziedzinie detalicznego handlu żywnością wynika z poprawiania zadowolenia klientów za pomocą kompleksowych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa żywności, kontroli jakości oraz czystej i sterylnej obróbki żywności. Nasze rozwiązania dla sprzedawców artykułów spożywczych pomagają sieciom supermarketów, magazynom i międzynarodowym dostawcom zapewnić higienę tych miejsc, uprościć proces mycia, ale także przynieść oszczędności wynikające z mniejszego nakładu pracy, zużycia wody i energii.

diningseticonwithwineglass
Gastronomia

Nasi klienci prowadzący restauracje szukają metod gwarantujących, że ich warzywa, owoce, lody i inne produkty żywnościowe nie wywołają chorób u klientów. Nasze programy dbają o satysfakcję gości oraz poprawiają reputację Państwa marki dzięki rozwiązaniom chroniącym bezpieczeństwo żywności, poprawiającym wydajność i zapewniającym wyjątkową czystość w ramach całej obsługi gastronomicznej.

food pest elimination
Pest Elimination

We are committed to a higher standard. Ecolab goes beyond pest control, putting our expertise to work every day to solve the industry's most complex pest challenges. Through out proactive people and innovative spirit, we protect you today, while advancing new and better solutions to protect your tomorrow." If it's too long you can remove "we are committed to a higher standard.

Rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa żywności

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki nasze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa żywności pomagają naszym klientom eliminować szkodniki, zmniejszać zużycie wody, poprawiać warunki sanitarne produktów żywnościowych i zapewniać bezpieczeństwo żywności w różnych branżach.

Our search returned no results.