Eksperci w dziedzinie wody

Ecolab zapewnia wiedzę specjalistyczną w zakresie przemysłowego wykorzystania wody. Nasz model innowacji i usług promuje najlepsze praktyki w wielu branżach przemysłu.

  1. Strona główna
  2. Doświadczenie i nowoczesne technologie
  3. Eksperci
  4. Eksperci w dziedzinie wody

Kontakt

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Sp. z o.o.
ul. Opolska 114, 31-323 Kraków, Polska

Dział obsługi klienta
Tel: +48 12 2616 140 | Faks: +48 12 2616 149 | Adres e-mail: dok.pl@ecolab.com

Proszę uzupełnić dane
Adres
Jak możemy się z Państwem skontaktować?
W czym możemy pomóc?

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

Dr Raj V. Rajan

Dr Raj Rajan jest Wiceprezesem działu badawczo-rozwojowego oraz Dyrektorem technicznym ds. globalnego zrównoważonego rozwoju w Ecolab. W ramach swoich obowiązków kieruje rozwojem firmy Ecolab i jej klientów poprzez włączanie koncepcji zrównoważonego rozwoju do procesu innowacji, włączanie wskaźników środowiskowych do procesów wewnętrznych oraz poprzez standaryzację wskaźników zrównoważonego rozwoju na poziomie branży.

emiliotenuta2014
Emilio Tenuta, BS, MBA

Emilio Tenuta jest Wiceprezesem ds. zrównoważonego rozwoju w Ecolab. Odpowiada za łączenie strategii rynkowej firmy Ecolab z jej rozwiązaniami w zakresie zrównoważonego rozwoju, które są wprowadzane we współpracy z ponad 1,3 mln. klientów w ponad 170 krajach.

GeoffTownsend
Dr Geoff Townsend

Dr Geoff Townsend pełni w Ecolab funkcję Eksperta branżowego. Nakreśla kierunki strategiczne Ecolab w dziedzinie innowacji w zakresie wody i energii, ze szczególnym naciskiem na umożliwienie naszym klientom sprostania wyzwaniom związanym z niedoborem wody i ograniczeniami dotyczącymi jakości wody, przy jednoczesnym minimalizowaniu wpływu finansowego i środowiskowego.