Leslie Curry

Leslie Curry

KWALIFIKACJE:

  • Tytuł licencjata w dziedzinie farmakologii/toksykologii
  • Ponad 30 lat doświadczenia w zakresie oceny ryzyka dla zdrowia publicznego
  • Tymczasowy audytor zgodności z GMP akredytowany przez IRCA
  • Doświadczenie w zakresie globalnych zagadnień regulacyjnych i zarządzania zmianami regulacyjnymi
  • Zgodność produktów z przepisami, wiedza dotycząca przepisów prawnych i bezpieczeństwa środków myjących, dezynfekujących, produktów farmaceutycznych i nutraceutyków, suplementów diety, żywności leczniczej i dodatków spożywczych.

Leslie Curry
VP, dział globalnych usług doradztwa technicznego i walidacji

Leslie obejmuje stanowisko wiceprezesa działu ds. globalnych usług walidacji i zagadnień regulacyjnych w Ecolab Life Sciences. Kieruje zespołami technicznymi zajmującymi się poruszaniem się po wymogach cGMP dla produkcji sterylnych i niesterylnych produktów farmaceutycznych oraz higienicznych.

Leslie posiada doświadczenie w zakresie oceny ryzyka dla zdrowia publicznego, zagadnień regulacyjnych i zarządzania produktami. W swojej karierze współpracowała z globalnymi organami regulacyjnymi w zakresie najlepszych praktyk dotyczących bezpieczeństwa produktów i oceny ryzyka dla przemysłu farmaceutycznego, produktów higienicznych, spożywczych, żywienia leczniczego, chemii przemysłowej i pestycydów.

Przed dołączeniem do Ecolab w 2012 roku Leslie była liderem ds. przepisów regulacyjnych i zagadnień naukowych w firmie Abbott Nutrition, gdzie koncentrowała się na opracowywaniu innowacji w zakresie żywności dla niemowląt i żywienia terapeutycznego oraz globalnych strategiach uzyskiwania zatwierdzeń regulacyjnych. Przed podjęciem pracy w Abbott zarządzała zagadnieniami dotyczącymi przepisów regulacyjnych i zagadnieniami naukowymi w firmach Cargill, SC Johnson WAX i Environ. Leslie posiada wykształcenie w dziedzinie toksykologii i farmakologii.