1. Strona główna
  2. Doświadczenie i nowoczesne technologie
  3. Eksperci
  4. Eksperci w dziedzinie bezpieczeństwa żywności i zdrowia publicznego
  5. Tatiana Lorca
TLheadshotJun2014

Tatiana Lorca, PhD

Na swoim stanowisku dr Tatiana Lorca przeprowadza audyty, szkolenia, zapewnia usługi doradcze i wsparcie naukowe w całym łańcuchu dostaw żywności, wspierając klientów firmy Ecolab i cały przemysł spożywczy.

Tatiana Lorca, PhD
RD&E FOOD SAFETY & QUALITY PROGRAM LEADER, GLOBAL FOOD & BEVERAGE

Dr Tatiana A. Lorca jest Leaderem RD&E Food Safety & Quality Program w dziale Global Food & Beverage Ecolab. Jest odpowiedzialna za opracowywanie audytów, szkoleń, usług consultingowych oraz za wsparcie naukowe łańcucha dostaw na całej jego długości i za współpracę z wieloma wewnętrznymi oddziałami, zapewniając zgodność podczas pracy pracowników wewnętrznych z międzynarodowymi programami certyfikacji z zakresu bezpieczeństwa żywności.

Poprzednio, dr Lorca pełniła funkcję Senior Managera edukacji i szkoleń z zakresu bezpieczeństwa żywności oraz managera kontroli jakości łańcucha dostaw. Dr Lorca rozpoczęła karierę w roku 2007 w oddziale Ecolab EcoSure jako manager kontroli jakości łańcucha dostaw. Przed dołączeniem do Ecolab, pracowała w BSI Management Systems Americas, Inc. i SQF Institute (oddziale Food Marketing Institute), koordynując i dostarczając programy certyfikacji i szkoleń z zakresu bezpieczeństwa żywności w obu Amerykach.

Jest członkiem Technicznej Rady Doradczej SQF Institute, członkiem zarządu komitetu bezpieczeństwa żywności w Master Brewers Association of the Americas, członkiem Międzynarodowego Związku Bezpieczeństwa Żywności (IAFP), technicznych grup roboczych Inicjatywy na rzecz globalnego bezpieczeństwa żywności towarów konsumpcyjnych (GFSI) i członkinią rady doradczej Wydziału Technologii Żywności w Virginia Tech.

Dr Lorca uzyskała tytuł magistra oraz doktorat z technologii żywności na Virginia Tech. Jest zarejestrowanym konsultantem i szkoleniowcem SQF, HACCP, FSSC 22000 oraz przeprowadza kontrole prewencyjne z zakresu żywności dla ludzi. Ponadto, posiada certyfikat managera z zakresu bezpieczeństwa żywności HACCP, wydany przez Krajowy Rejestr Ekspertów ds. Bezpieczeństwa Żywności.