TLheadshotJun2014

Tatiana Lorca, PhD

Na swoim stanowisku dr Tatiana Lorca przeprowadza audyty, szkolenia, zapewnia usługi doradcze i wsparcie naukowe w całym łańcuchu dostaw żywności, wspierając klientów firmy Ecolab i cały przemysł spożywczy.

Tatiana Lorca, PhD
RD&E FOOD SAFETY & QUALITY PROGRAM LEADER, GLOBAL FOOD & BEVERAGE

Dr Tatiana A. Lorca jest Leaderem RD&E Food Safety & Quality Program w dziale Global Food & Beverage Ecolab. Jest odpowiedzialna za opracowywanie audytów, szkoleń, usług consultingowych oraz za wsparcie naukowe łańcucha dostaw na całej jego długości i za współpracę z wieloma wewnętrznymi oddziałami, zapewniając zgodność podczas pracy pracowników wewnętrznych z międzynarodowymi programami certyfikacji z zakresu bezpieczeństwa żywności.

Poprzednio, dr Lorca pełniła funkcję Senior Managera edukacji i szkoleń z zakresu bezpieczeństwa żywności oraz managera kontroli jakości łańcucha dostaw. Dr Lorca rozpoczęła karierę w roku 2007 w oddziale Ecolab EcoSure jako manager kontroli jakości łańcucha dostaw. Przed dołączeniem do Ecolab, pracowała w BSI Management Systems Americas, Inc. i SQF Institute (oddziale Food Marketing Institute), koordynując i dostarczając programy certyfikacji i szkoleń z zakresu bezpieczeństwa żywności w obu Amerykach.

Należy do Master Brewers Association of the Americas, jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Ochrony Żywności (IAFP), inicjatywy na rzecz globalnego bezpieczeństwa towarów konsumpcyjnych Global Food Safety Initiative (GFSI), członkinią technicznych grup roboczych (różnych grup na przestrzeni lat, obecnie grupy ds. świadczenia usług) i członkinią rady doradczej Wydziału Technologii Żywności w Virginia Tech.

Dr Lorca uzyskała tytuł magistra oraz doktorat z technologii żywności na Virginia Tech. Jest zarejestrowanym konsultantem i szkoleniowcem SQF, HACCP oraz przeprowadza kontrole prewencyjne z zakresu żywności dla ludzi. Ponadto, posiada certyfikat managera z zakresu bezpieczeństwa żywności HACCP, wydany przez Krajowy Rejestr Ekspertów ds. Bezpieczeństwa Żywności oraz firmę Prometric.