Susan Nie Ecolab Food Safety Expert

Susan Nie, BS, MBA

Susan jest liderem w dziedzinie bezpieczeństwa żywności w regionie Chin oraz Azji i Pacyfiku Ecolab.  Zapewnia specjalistyczną wiedzę techniczną i doradztwo klientom wewnętrznym i zewnętrznym w kwestiach bezpieczeństwa żywności, identyfikując i śledząc pojawiające się trendy w dziedzinie bezpieczeństwa żywności oraz nowe strategie kontroli.


Susan Nie, BS, MBA
Starszy lider w dziedzinie bezpieczeństwa żywności dla regionu Chin oraz Azji i Pacyfiku

Susan Nie jest liderem w dziedzinie bezpieczeństwa żywności w regionie Chin oraz Azji i Pacyfiku Ecolab. Zapewnia specjalistyczną wiedzę techniczną i doradztwo klientom wewnętrznym i zewnętrznym w kwestiach bezpieczeństwa żywności, identyfikując i śledząc pojawiające się trendy w dziedzinie bezpieczeństwa żywności oraz nowe strategie kontroli.

Przed dołączeniem do Ecolab Susan całą swoją karierę zawodową spędziła obejmując stanowiska kierownicze w zakresie jakości i bezpieczeństwa żywności. Była kierownikiem ds. bezpieczeństwa produktu oraz zgodności z przepisami w Amcor Flexibles. Wcześniej przez ponad 5 lat kierowała również Ecolab Institutional w Chinach i zbudowała solidną podstawę w zakresie bezpieczeństwa żywności, dotyczącą przeprowadzania audytów bezpieczeństwa żywności, szkoleń oraz konsultacji w przemyśle przetwórczym. Poprzednio zajmowała stanowiska w Carrefour China, Victoria Classics Inc. oraz Gillette w Chinach oraz USA.

Posiada tytuł licencjata nauk ścisłych w dziedzinie inżynierii chemicznej uniwersytetu East China University of Science & Technology oraz tytuł magistra Uniwersytetu Stanu Nowy Jork w Stanach Zjednoczonych.