Mandy Sedlak is a Sr. Manager of Brand Excellence, Food Safety and Public Health at EcoSure

Mandy Sedlak, RS/REHS

Sr. Manager (Starsza manager) ds. bezpieczeństwa żywności i zdrowia publicznego

Mandy obejmuje stanowisko Sr. Manager (starszej manager) ds. bezpieczeństwa żywności i zdrowia publicznego w EcoSure i jest członkinią zespołu liderów ds. bezpieczeństwa żywności i zdrowia publicznego w Ecolab.

Mandy Sedlak, RS/REHS

Mandy odpowiada za zapewnienie specjalistycznej wiedzy technicznej i praktycznej w zakresie ochrony marki oraz jest odpowiedzialna za obsługę klientów, tworząc i obsługując systemy, wprowadzając najlepsze praktyki i ograniczając ryzyko w ich codziennych działaniach. 

Na jej doświadczenie składa się ponad 20 lat pracy na stanowiskach związanych z doskonaleniem marki, bezpieczeństwem żywności, kontrolą jakości i procedurami zarządzania zamówieniami dla największych marek z branży spożywczej oraz kierowaniem zespołami ds. doskonalenia marek, podejmując trudne wyzwania branżowe i pomagając w znajdowaniu rozwiązań.

SJest także członkinią licznych organizacji, takich jak Association of Food and Drug Officials (AFDO), CFP (Conference for Food Protection), NEHA BIA (National Environmental Health Association, Business and Industry Affiliate) oraz stanowych stowarzyszeń ds. zdrowia.