1. Strona główna
  2. Doświadczenie i nowoczesne technologie
  3. Eksperci
  4. Eksperci w dziedzinie bezpieczeństwa żywności i zdrowia publicznego
  5. Mandy Sedlak

Mandy Sedlak, RS/REHS

Manager ds. Bezpieczeństwa Żywności i Zdrowia Publicznego w EcoSure

Mandy Sedlak odpowiedzialna jest za kontakt z Ministerstwem Zdrowia, reakcję na zatrucia pokarmowe, interpretację przepisów związanych z żywnością i zapewnienie edukacji oraz rekomendacji, by pomóc klientom we wdrożeniu najlepszych praktyk i ograniczeniu ryzyka w codziennym prowadzeniu działalności.


Mandy jest Managerem ds. Bezpieczeństwa żywności i zdrowia publicznego w oddziale Ecolab, EcoSure, odpowiedzialnym za kontakt z Ministerstwem Zdrowia, reakcję na zatrucia pokarmowe, interpretację przepisów związanych z żywnością i zapewnienie edukacji oraz rekomendacji, by pomóc klientom we wdrożeniu najlepszych praktyk i ograniczeniu ryzyka w codziennym prowadzeniu działalności.

Mandy ma ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe z zakresu bezpieczeństwa żywności i zarządzania jakością w największych markach gastronomicznych. Mandy jest członkiem organizacji zajmujących się bezpieczeństwem żywności, łącznie National Environmental Health Association (NEHA), Environmental Health Association (MEHA) oraz Minnesota Food Safety Partnership. Mandy posiada tytuł inżyniera żywienia z Uniwersytetu North Dakota.