watermanagement

Technologie gospodarki wodnej

Jako światowy lider technologii uzdatniania wody od ponad 80 lat, dysponujemy wiedzą potrzebną do zmieniania sposobu, w jaki nasi klienci zarządzają zasobami wody. Możemy gromadzić i analizować dane z wielu systemów, obserwować wzajemne współdziałanie i oddziaływanie procesów, a także wykorzystywać te informacje do rozwiązywania problemów i znajdowania możliwości. Dzięki niezrównanej wiedzy na temat wody opracowaliśmy innowacyjne sposoby ograniczania jej zużycia, ponownego użycia i uzdatniania.

  1. Strona główna
  2. Doświadczenie i nowoczesne technologie
  3. Kluczowe technologie
  4. Technologie gospodarki wodnej

Kontakt z naszym działem obsługi klienta

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Sp. z o.o.
ul. Opolska 114, 31-323 Kraków, Polska

Dział obsługi klienta
Tel: +48 12 2616 140 | Faks: +48 12 2616 149 | Adres e-mail: dok.pl@ecolab.com

Proszę uzupełnić dane
Adres
Jak możemy się z Państwem skontaktować?
W czym możemy pomóc?

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

3dtrasartechnology
Technologia 3D TRASAR™

Technologia 3D TRASAR™ wykrywa problemy systemowe w czasie rzeczywistym, zanim wpłyną na działanie zakładu; określa i wykonuje właściwe działania zaradcze, dzięki czemu środki chemiczne są automatycznie podawane w odpowiedniej ilości; zapewnia też oszczędność wody i energii, mniejsze koszty operacyjne i mniejsze emisje do środowiska.

Aquanomic Laundry Solution
Aquanomic™

Aquanomic to innowacyjny system pralniczy, który pozwala zmniejszyć zużycie wody i prądu nawet o 40 procent. (Assumes 150 room property with 65% occupancy and 12lbs (~ 5kg) of linen per room per day.)

DryExx Conveyor Lubrication - Ecolab
DryExx™
Suchy smar DryExx pozwala na bezpieczną i płynną pracę przenośników, a jednocześnie ogranicza zużycie wody nawet o 97 procent. Zobacz, jak smar do przenośników Ecolab sprawdzi się w Twojej działalności.
LmEntary Floor Cleaner Solution
LmENTARY

LmENTARY zastępuje cztery produkty, oszczędzając wodę, energię i pracę, ponieważ zmniejsza liczbę czynności potrzebnych do dezynfekcji podłóg i odpływów o połowę.

Pareto Technology for Paper and Pulp
PARETO™ - Technologia mieszania

Technologia mieszania PARETO™ zwiększa wydajność detergentów poprzez optymalizację wtrysku dodatków chemicznych do przemysłowych strumieni technologicznych, pozwalając na bardziej jednorodne rozprowadzenie w krótszym czasie. Oszczędność wody, oszczędność energii, zwiększona produkcja i poprawa jakości mogą zostać osiągnięte, gdy to innowacyjne rozwiązanie zastąpi tradycyjne technologie wtryskowe.

System do higieny rąk Syncra
System do higieny rąk Syncra

Syncra to przełomowy wynalazek do utrzymania higieny rąk, który wykorzystuje „inteligentny system” do mycia i płukania rąk zużywający nawet o 50 procent mniej wody niż tradycyjne mycie rąk i zapewnia spójne wyniki przy użyciu środków eliminujących bakterie - dzięki czemu mycie rąk jest bezpieczne, proste i wydajne. (Na podstawie badania Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorobom. Assumes avg. of 4 food handlers use 1 gallon (~ 3.8 liters) per wash.)