polymers

Technologie polimerowe

To my opracowaliśmy pierwsze flokulanty lateksowe — obecnie nasze prawnie zastrzeżone technologie obejmują przełomowe rozwiązania, które zapewniają niezwykłą wydajność, ograniczają emisję lotnych związków organicznych, są stabilne, rozpuszczalne i łatwe w użyciu. Nasze polimery mają wiele zastosowań, takich jak usuwanie zanieczyszczeń ze ścieków, poprawa wydajności produkcji w branży papierniczej i odzyskiwanie minerałów w górnictwie.

  1. Strona główna
  2. Doświadczenie i nowoczesne technologie
  3. Kluczowe technologie
  4. Technologie polimerowe

Kontakt z naszym działem obsługi klienta

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Sp. z o.o.
ul. Opolska 114, 31-323 Kraków, Polska

Dział obsługi klienta
Tel: +48 12 2616 140 | Faks: +48 12 2616 149 | Adres e-mail: dok.pl@ecolab.com

Proszę uzupełnić dane
Adres
Jak możemy się z Państwem skontaktować?
W czym możemy pomóc?

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

coreshell
Technologia polimerowa CORE SHELL
Polimery Core Shell™ to zastrzeżone prawnie flokulanty lateksowe o wysokiej masie cząsteczkowej, specjalnie opracowane do zastosowań przy oczyszczaniu ścieków, odwadnianiu osadów ściekowych oraz procesów pomocniczych w sektorze oczyszczania wody i ścieków dla takich branż, jak przemysł papierniczy, przetwórstwo ropy naftowej, górnictwo i przetwórstwo minerałów oraz produkcja żywności i napojów.
ultimer
Technologia polimerowa Ultimer
Od firmy, która stworzyła pierwsze flokulanty lateksowe. Nalco Water prezentuje ULTIMER™, nagradzaną technologię dyspersyjną. Polimery ULTIMER zdobyły nagrodę U.S. Presidential Green Chemistry Challenge Award w 1999 roku.