Kluczowe technologie

Mamy długą historię przełomowych innowacji, które zaowocowały technologiami zmieniającymi sposób prowadzenia działalności. Każdego roku inwestujemy setki milionów dolarów w badania i rozwój, aby wprowadzać produkty i programy, które nie tylko spełniają standardy rządowe i regulacyjne, ale zwiększają bezpieczeństwo i zmniejszą negatywny wpływ na środowisko. Nasze kluczowe technologie powstały i rozwijały się jako bezpośrednia odpowiedź na zmieniające się potrzeby naszych klientów.

  1. Strona główna
  2. Doświadczenie i nowoczesne technologie
  3. Kluczowe technologie

Kontakt

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Sp. z o.o.
ul. Opolska 114, 31-323 Kraków, Polska

Dział obsługi klienta
Tel: +48 12 2616 140 | Faks: +48 12 2616 149 | Adres e-mail: dok.pl@ecolab.com

Proszę uzupełnić dane
Adres
Jak możemy się z Państwem skontaktować?
W czym możemy pomóc?

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

watermanagement
Technologie gospodarki wodnej

Jako światowy lider technologii uzdatniania wody od ponad 80 lat, dysponujemy wiedzą potrzebną do zmieniania sposobu, w jaki nasi klienci zarządzają zasobami wody.

antimicrobials
Technologie antybakteryjne

Oferujemy rozległą wiedzę na temat środków przeciwdrobnoustrojowych i korzystamy z niej, tworząc innowacyjne technologie wykorzystujące peroksokwasy do dezynfekcji twardych powierzchni, przetwórstwa mięsa i drobiu, przetwórstwa warzyw i owoców, produkcji aseptycznych opakowań, tekstyliów i produkcji papieru.

personalandenvironmental
Technologie higieny osobistej i środowiskowej
Tworzenie skutecznych rozwiązań w dziedzinie utrzymania czystości i dezynfekcji stanowiło naszą podstawową działalność od momentu założenia firmy w 1923 r. Nasze innowacje obejmują rozwiązania do higieny rąk, czyszczenia twardych powierzchni, sprzętu, instrumentów medycznych, tkanin i nie tylko.
solidchemistry
Technologie chemicznych środków stałych
W 1981 roku wprowadziliśmy środki chemiczne w stanie stałym do mycia maszynowego, ustanawiając nowe standardy w zakresie kontroli, bezpieczeństwa, wygody i niskich kosztów. Nasze preparaty zapewniają najlepszą wydajność przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów pakowania, transportu i magazynowania oraz zużycia wody i energii.
dispensingandmonitoring
Technologie dozowania i monitorowania
Od lat dwudziestych ubiegłego wieku opracowujemy innowacje, które gwarantują doskonałe efekty dzięki automatyzacji i kontrolowaniu procesu dozowania oraz rozpuszczania preparatów chemicznych. Nasze rozwiązania to obecnie jedne z najbardziej zaawansowanych systemów dostępnych na rynku,
polymers
Technologie polimerowe
To my opracowaliśmy pierwsze flokulanty lateksowe — obecnie nasze prawnie zastrzeżone technologie obejmują przełomowe rozwiązania, które zapewniają niezwykłą wydajność, ograniczają emisję lotnych związków organicznych, są stabilne, rozpuszczalne i łatwe w użyciu.