Wspieranie innowacyjnej i zrównoważonej produkcji energii

Dlaczego oszczędność energii i jej produkcja są ważne?

Szacuje się, że światowe zapotrzebowanie na energię wzrośnie o 30 procent w ciągu najbliższych dwóch dekad. Ze względu na zwiększony popyt przedsiębiorstwa będą musiały zastosować bardziej efektywny model wykorzystania energii w celu oszczędzania ograniczonych zasobów oraz poprawy efektywności operacyjnej i obniżenia kosztów. Ecolab stosuje innowacyjne rozwiązania i usługi dla branży energetycznej, które mają na celu pomoc klientom w szerszej perspektywie — oszczędzaniu energii, wydajności i wynikach końcowych — aby pomóc im w osiąganiu ich celów energetycznych.

Poprawa wydajności energetycznej w przemyśle

Pracujemy nad poprawą wydajności energetycznej firm, które stoją przed złożonymi wyzwaniami w zakresie zarządzania energią w przemyśle, od hoteli po złoża ropy naftowej. Nasza działalność w zakresie usług energetycznych zapewnia najbardziej kompleksowe, zoptymalizowane i zaawansowane technicznie rozwiązania w zakresie przetwórstwa, produkcji i uzdatniania wody dla przemysłu naftowego i petrochemicznego na całym świecie. W 2017 roku pomogliśmy klientom zaoszczędzić ponad 12 bilionów BTU energii, wytworzyć 20% światowej energii oraz zmniejszyć ślad wodny i energetyczny 40% światowej produkcji ropy naftowej. Pomagamy również największym sieciom hoteli na świecie osiągnąć ambitne cele w zakresie zrównoważonego rozwoju, w tym zmniejszenie intensywności zużycia węgla o 30 procent.

Innowacyjne technologie w zakresie energii

Nasze technologie w zakresie energii zapewniają stały monitoring i natychmiastową reakcję na zmiany systemu, które poprawiają jego niezawodność i wydajność, znacznie zmniejszając zużycie wody i zwiększając wydajność energetyczną.

 

Team supporting abundant energy

Historie sukcesu branży energetycznej

Zapraszamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki nasze innowacyjne usługi i rozwiązania w zakresie oszczędzania energii pomogły firmom poprawić zarządzanie energią w przemyśle w celu obniżenia kosztów, czasu produkcji i strat.

Our search returned no results.

Innowacyjne rozwiązania dla branży energetycznej

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innowacyjnymi rozwiązaniami dla branży energetycznej, które pomagają firmom wydajnie wytwarzać więcej energii lub ją oszczędzać, co przekłada się na bardziej zrównoważoną działalność. 

Our search returned no results.

Materiały wideo dotyczące technologii związanych z energią

Zapraszamy do obejrzenia materiałów wideo dotyczących przyszłości innowacji energetycznych i sposobu, w jaki rozwiązujemy złożone wyzwania w najtrudniejszych warunkach produkcyjnych na świecie.

Taking Energy Further™

Nalco Champion dostarcza specjalistyczne środki chemiczne, usługi i technologie pomagające w optymalizacji działalności w zakresie wydobycia i dystrybucji ropy naftowej i gazu. Łączy nas wytrwałe zaangażowanie w udzielanie pomocy mającej na celu realizację Państwa celów. Kierujemy się naszymi wartościami — osiągamy nasze cele, robimy to, co właściwe, stawiamy sobie wyzwania, pracujemy razem, wprowadzamy zmiany — i robimy to wszystko z myślą o bezpieczeństwie.

Specjalistyczna wiedza dzięki ECOLAB3D™

Specjalistyczna wiedza oparta na ECOLAB3D™ dotyczy konwergencji źródeł danych w jednym bezpiecznym miejscu, co pozwala na uzyskanie niezrównanego wglądu w działalność rafinerii i petrochemii.

Innowacyjne rozwiązania dla branży energetycznej

Zapraszamy do poznania sposobu, w jaki nasze rozwiązania w zakresie technologii zrównoważonej energii pomagają firmom rozwiązywać złożone problemy związane z zarządzaniem energią w przemyśle, począwszy od rurociągów i kotłów przemysłowych, a skończywszy na pralniach i zmywarkach.

Our search returned no results.