Wsparcie produkcji zrównoważonej energii

Dlaczego oszczędność energii i jej produkcja są ważne?

Szacuje się, że światowe zapotrzebowanie na energię wzrośnie o 30 procent w ciągu najbliższych dwóch dekad. Ze względu na zwiększony popyt przedsiębiorstwa będą musiały zastosować bardziej efektywny model wykorzystania energii w celu oszczędzania ograniczonych zasobów oraz poprawy efektywności operacyjnej i obniżenia kosztów. Ecolab wykorzystuje innowacyjne technologie oszczędzania energii, aby pomóc klientom w osiągnięciu ich celów energetycznych.

 

Team supporting abundant energy

Poprawa wydajności energetycznej w przemyśle

Pracujemy nad poprawą wydajności energetycznej firm, które stoją przed złożonymi wyzwaniami w zakresie zarządzania energią w przemyśle, od hoteli po złoża ropy naftowej. Nasza działalność w zakresie usług energetycznych zapewnia najbardziej kompleksowe, zoptymalizowane i zaawansowane technicznie rozwiązania w zakresie przetwórstwa, produkcji i uzdatniania wody dla przemysłu naftowego i petrochemicznego na całym świecie. W 2017 roku pomogliśmy klientom zaoszczędzić ponad 12 bilionów BTU energii, wytworzyć 20% światowej energii oraz zmniejszyć ślad wodny i energetyczny 40% światowej produkcji ropy naftowej. Pomagamy również największym sieciom hoteli na świecie osiągnąć ambitne cele w zakresie zrównoważonego rozwoju, w tym zmniejszenie intensywności zużycia węgla o 30 procent.

Innowacyjne technologie w zakresie energii

Nasze technologie w zakresie energii zapewniają stały monitoring i natychmiastową reakcję na zmiany systemu, które poprawiają jego niezawodność i wydajność, znacznie zmniejszając zużycie wody i zwiększając wydajność energetyczną.

Historie sukcesu technologii związanych z energią

Zapraszamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki nasze innowacyjne usługi i rozwiązania w zakresie oszczędzania energii pomogły firmom poprawić zarządzanie energią w przemyśle w celu obniżenia kosztów, czasu produkcji i strat.

No Events found

Materiały wideo dotyczące technologii związanych z energią

Zapraszamy do obejrzenia materiałów wideo dotyczących przyszłości innowacji energetycznych i sposobu, w jaki rozwiązujemy złożone wyzwania w najtrudniejszych warunkach produkcyjnych na świecie.

Taking Energy Further™

Nalco Champion dostarcza specjalistyczne środki chemiczne, usługi i technologie pomagające w optymalizacji działalności w zakresie wydobycia i dystrybucji ropy naftowej i gazu. Łączy nas wytrwałe zaangażowanie w udzielanie pomocy mającej na celu realizację Państwa celów. Kierujemy się naszymi wartościami — osiągamy nasze cele, robimy to, co właściwe, stawiamy sobie wyzwania, pracujemy razem, wprowadzamy zmiany — i robimy to wszystko z myślą o bezpieczeństwie.

Specjalistyczna wiedza dzięki ECOLAB3D™

Specjalistyczna wiedza oparta na ECOLAB3D™ dotyczy konwergencji źródeł danych w jednym bezpiecznym miejscu, co pozwala na uzyskanie niezrównanego wglądu w działalność rafinerii i petrochemii.

Rozwiązania w zakresie technologii energetycznych

Zapraszamy do poznania sposobu, w jaki nasze rozwiązania w zakresie technologii zrównoważonej energii pomagają firmom rozwiązywać złożone problemy związane z zarządzaniem energią w przemyśle, począwszy od rurociągów i kotłów przemysłowych, a skończywszy na pralniach i zmywarkach.

No Solutions found