1. Strona główna
  2. Interclean 2020

Interclean 2020

Amsterdam

|

MIEJSCE: RAI Amsterdam, Hala 1, stoisko 01.131

W dniach 12–15 maja 2020 r. w amsterdamskim RAI odbędzie się Interclean, największe w Europie targi poświęcone utrzymaniu czystości w budynkach, które gromadzą światowych liderów branży. Targi Interclean to znane wydarzenie wśród firm świadczących usługi sprzątania, dystrybutorów i profesjonalistów w dziedzinie utrzymywania czystości. Z roku na rok targi są coraz większe i przyciągają odwiedzających z całego świata.

Po raz kolejny firma Ecolab przedstawi swoje innowacje, produkty i rozwiązania z zakresu mycia i utrzymania higieny dla profesjonalistów, które pomogą przyczynić się do zapewnienia czystej wody, bezpiecznej żywności, dostatecznej energii i zdrowego środowiska.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy kliknąć poniższy przycisk. Mamy nadzieję spotkać się z Państwem na naszym stoisku i sprawdzić, jak możemy pomóc zapewnić Państwu najwyższą skuteczność czyszczenia.

Image of Interclean and Ecolab logo on blue background

Znajdujemy rozwiązania
największych światowych problemów

pillars_water Czysta woda pillars_food bezpieczna żywność pillars_energy zasoby energii pillars_environment zdrowe środowisko

Maksymalna skuteczność procesów mycia wraz z Ecolab

MAXX2_550x310
Mycie powierzchni z MAXX2

Linia produktów MAXX2 uwzględnia wszystkie kluczowe wyzwania związane z pielęgnacją obiektu oraz poprawia bezpieczeństwo Państwa największej inwestycji — Państwa personelu.

Washing hands under faucet
Mycie rąk z Nexa

Mycie rąk stanowi jedną z pierwszych barier ochronnych, zapobiegających wystąpieniu chorób układu pokarmowego, chroniącą zdrowie personelu, gości i otoczenia.

Impact that Matters product sustainability image
Istotny wpływ

W Ecolab zrównoważony rozwój stanowi integralną część wszystkiego, co robimy. Pomagamy firmom na całym świecie w osiąganiu świetnych wyników biznesowych, minimalizując jednocześnie oddziaływanie środowiskowe i społeczne.

550x310_Dashboardreporting
Jak Ecolab może pomóc

Ecolab to zaufany partner w każdym miejscu na świecie. Chronimy miejsca, w których ludzie jedzą, śpią, pracują, bawią się i leczą.

Oferujemy szereg rozwiązań stworzonych po to, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Jeśli szukają Państwo pomocy w tych obszarach, zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem handlowym i serwisowym Ecolab.

Rozwiązania związane z myciem

Our search returned no results.