aboutwater

Czysta woda

Coraz słabszy dostęp do czystej wody to jedno z najpoważniejszych zagrożeń, przed którym stoi dziś świat. Woda to nieodłączny element wielu kluczowych procesów naszych klientów — między innymi utrzymania czystości i dezynfekcji, przetwórstwa żywności, oczyszczania wody w kotłach i chłodnictwie, uzdatniania i oczyszczania ścieków oraz wydobycia oraz przetwórstwa ropy i gazu. Właśnie dlatego staramy się pomagać naszym klientom w zarządzaniu zużyciem wody oraz zwiększać dostępność wody dla ludzi z całego świata.

  1. Strona główna
  2. O nas
  3. Nasza wizja
  4. Czysta woda

Kontakt

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Sp. z o.o.
ul. Opolska 114, 31-323 Kraków, Polska

Dział obsługi klienta
Tel: +48 12 2616 140 | Faks: +48 12 2616 149 | Adres e-mail: dok.pl@ecolab.com

Proszę uzupełnić dane
Adres
Jak możemy się z Państwem skontaktować?
W czym możemy pomóc?

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

Według prognoz w ciągu następnych dwóch dekad zapotrzebowanie na świeżą wodę przekroczy podaż o 40 procent. Wywiera to na przedsiębiorstwa presję, aby ponownie zastanowiły się, jak zarządzać wodą w sposób, który zapewnia im największe korzyści, ich klientom oraz społecznościom. Aby sprostać tym wyzwaniom, firmy na całym świecie wyznaczają ambitne cele w zakresie gospodarowania wodą, a Ecolab pomaga im te cele osiągać.

Ecolab pomaga klientom wytwarzać więcej przy mniejszym zużyciu wody, co przekłada się na poprawę efektywności ogrzewania i chłodzenia, procesów przemysłowych, oczyszczania ścieków oraz procesów utrzymania czystości i dezynfekcji.

Ecolab wykorzystuje innowacyjne technologie, zbierane i monitorowane w czasie rzeczywistym dane, oprogramowanie do zarządzania wodą, usługi oraz chemię, aby pomóc klientom zużywać mniej wody, ponownie wykorzystywać i uzdatniać wodę, zarządzać wodą w celu zwiększenia wydajności operacyjnej i obniżenia kosztów eksploatacji, uzdatniać wodę w celu spełnienia wymagań środowiskowych dotyczących ścieków, utrzymania bezpieczeństwa i higieny oraz ochrony i wydłużenia okresu eksploatacji aktywów.

waterpretreatmentservices
Technologie związane z wodą

Mamy długą historię przełomowych innowacji, które zaowocowały technologiami zmieniającymi sposób prowadzenia działalności. Każdego roku inwestujemy setki milionów dolarów w badania i rozwój, aby wprowadzać produkty i programy, które nie tylko spełniają standardy rządowe i regulacyjne, ale zwiększają bezpieczeństwo i zmniejszą wpływ na środowisko. Nasze kluczowe technologie powstały i rozwijały się jako bezpośrednia odpowiedź na zmieniające się potrzeby naszych klientów.

WaterDroplarge
Nalco Water, spółka zależna Ecolab
Jako światowy lider w technologii uzdatniania wody od ponad 80 lat dysponujemy wiedzą pozwalającą zmieniać dotychczasowe metody zarządzania wodą. Pracując razem, pomagamy uzyskać więcej przy mniejszych nakładach
emiliotenuta2014
Eksperci Ecolab

Nasi eksperci pomagają naszym klientom i obsługiwanym branżom rozwiązywać problemy związane z wodą.

waterdrop
Newsletter „Water Drop”
Ecolab Water Drop to wysyłany raz w tygodniu newsletter e-mail zawierający najnowsze informacje na temat niedoborów wody, przepisów wodnych oraz ochrony wód w Stanach Zjednoczonych i na świecie.
WRMdotcomfeature
Water Risk Monetizer

Opracowany przez Ecolab i Trucost Water Risk Monetizer dostarcza skutecznych informacji, które pomagają przedsiębiorstwom poznać ryzyko związane z wodą i określać je ilościowo w kategoriach finansowych, a następnie podjąć świadome decyzje gwarantujące rozwój.

WaterDroplarge
Zmniejszanie naszego zużycia wody

Dążymy do zmniejszenia zużycia wody we własnych procesach produkcyjnych. Oszczędziliśmy w naszych placówkach miliony litrów wody, wdrażając innowacyjny program, którego celem jest oszczędzanie wody, energii i ścieków przy jednoczesnej poprawie trwałości sprzętu.

Zarządzanie zasobami wodnymi

Połączyliśmy siły z organizacjami World Wildlife Fund and Alliance oraz Water Stewardship (AWS), aby stworzyć Międzynarodową normę zarządzania zasobami wodnymi AWS.

eROIpng01
WARTOŚĆ WYKŁADNICZA
Nasze rozwiązania pomagają klientom osiągać ambitne cele biznesowe i środowiskowe. Dzięki niezrównanej kombinacji nauki i usług dostarczamy wykładnicze rezultaty, które przynoszą korzyści klientom i społecznościom. Podstawą naszego podejścia jest zrozumienie, że rzeczywista i trwała zmiana następuje szybciej, gdy korzyści ekonomiczne i środowiskowe nakładają się, zapewniając lepsze wyniki, zwiększoną wydajność operacyjną i zrównoważone oddziaływanie.