1. Strona główna
  2. O nas
  3. Nasza wizja

Nasza wizja

Nasza wizja sprawia, że koncentrujemy się na tym, do czego dążymy – pozycji światowego lidera w dziedzinie technologii i usług wodnych, higienicznych i energetycznych; dostarczaniu i ochronie tego, co niezbędne: czystej wody, bezpiecznej żywności, dostatku energii i zdrowego środowiska.

Kontakt z naszym działem obsługi klienta

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Sp. z o.o.
ul. Opolska 114, 31-323 Kraków, Polska

Dział obsługi klienta
Tel: +48 12 2616 140 | Faks: +48 12 2616 149 | Adres e-mail: dok.pl@ecolab.com

Proszę uzupełnić dane
Adres
Jak możemy się z Państwem skontaktować?
W czym możemy pomóc?

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

cleanwatermanwearinghardhatonroof
Czysta woda
Woda jest najcenniejszym zasobem świata, a rosnące zapotrzebowanie na czystą wodę wywiera ogromną presję na dostępne zasoby. Woda jest integralną częścią wielu kluczowych procesów naszych klientów.
safefood_manincleanrestaurantkitchen
Bezpieczna żywność
Żywność, którą dziś spożywamy, pochodzi z rynku globalnego. A wszystkie produkty żywnościowe – bez względu na to, gdzie i jak są wytwarzane – muszą być odpowiednio przetwarzane, przygotowane i przechowywane, aby zapobiec rozwojowi szkodliwych mikroorganizmów, które mogą powodować choroby.
abundantenergymanwithprotectivegearatplant
Zasoby energii

Na całym świecie popyt na energię rośnie — sprostanie temu wyzwaniu staje się coraz trudniejsze. Dzięki innowacyjnym programom i technologiom pomagamy firmom energetycznym produkować więcej energii przy mniejszym zużyciu zasobów.

healthyenvironmentssurgeonnexttooperatingtable
Zdrowe środowisko
Rozprzestrzenianie się chorób może być katastrofalne dla ludzi – i dla przedsiębiorstw. Dlatego zapewniamy placówkom opieki zdrowotnej kompleksowe rozwiązania, które pomagają w zmniejszeniu infekcji nabytych w instytucjach ochrony zdrowia i poprawie bezpieczeństwa pacjentów.