TimMulhere_re_2013

Timothy P. Mulhere

Timothy Mulhere jest wiceprezesem i prezesem działu Global Enterprise Efficiency w Ecolab Inc.
  1. Strona główna
  2. O nas
  3. Kierownictwo
  4. Tim Mulhere

Kontakt

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Sp. z o.o.
ul. Opolska 114, 31-323 Kraków, Polska

Dział obsługi klienta
Tel: +48 12 2616 140 | Faks: +48 12 2616 149 | Adres e-mail: dok.pl@ecolab.com

Proszę uzupełnić dane
Adres
Jak możemy się z Państwem skontaktować?
W czym możemy pomóc?

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

Timothy Mulhere jest wiceprezesem i prezesem Global Enterprise Efficiency w Ecolab Inc. — światowego lidera w dziedzinie technologii i usług związanych z oszczędzaniem wody i energii elektrycznej, utrzymania higieny oraz usług służących ochronie ludzi i kluczowych zasobów.

Wcześniej Mulhere był wiceprezesem i prezesem działu Regions. Pełniąc tę funkcję odpowiadał za skuteczną realizację strategii globalnej na poziomie lokalnym, wysoką wydajność lokalnych i regionalnych operacji oraz zapewnianie ciągłej zgodności działań z firmową polityką globalnej integracji.

Wcześniej Mulhere byl wiceprezesem i prezesem działu Global Water and Process Services, który działa jako Nalco Water. Był również wiceprezesem i prezesem działu Global Healthcare oraz starszym wiceprezesem i dyrektorem generalnym działu Food & Beverage w Ameryce Północnej. Mulhere zajmował również kluczowe stanowiska w działach Healthcare i Professional Product w Ecolab.

Przed dołączeniem do Ecolab Mulhere był wiceprezesem i kierownikiem ds. globalnej działalności pionu Refined Products w Witco Corporation. Był członkiem Rady Dyrektorów National Petroleum Refiners Association oraz Witco BV. W czasie pracy w Witco piastował również wiele stanowisk związanych ze sprzedażą i marketingiem w pionie Refined Products.

Mulhere jest obecnie członkiem zarządu Amerykańskiej Rady ds. Chemikaliów (ACC, American Chemistry Council). Rada ACC jest uznawana za lidera w tworzeniu najbardziej kompleksowej zmiany polityki energetycznej w ciągu ostatnich 25 lat. Mulhere jest również członkiem zarządu organizacji Executives' Club of Chicago. Ta założona w 1911 roku organizacja ułatwia rozwój strategicznych relacji, wymianę opinii oraz rozwój przyszłych liderów.

Wcześniej Mulhere przez osiem lat był członkiem Rady Gubernatorów Children's Theatre Company z siedzibą w Minneapolis. Był również członkiem zarządu spółki University Enterprise Laboratories Inc.

Mulhere ukończył z najwyższym wyróżnieniem studia na Uniwersytecie Pace i uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie chemii i matematyki.