TomHandley_re_2013

Thomas W. Handley

Tom Handley jest prezesem i dyrektorem operacyjnym Ecolab Inc.
  1. Strona główna
  2. O nas
  3. Kierownictwo
  4. Thomas W. Handley

Kontakt z naszym działem obsługi klienta

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Sp. z o.o.
ul. Opolska 114, 31-323 Kraków, Polska

Dział obsługi klienta
Tel: +48 12 2616 140 | Faks: +48 12 2616 149 | Adres e-mail: dok.pl@ecolab.com

Proszę uzupełnić dane
Adres
Jak możemy się z Państwem skontaktować?
W czym możemy pomóc?

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

Tom Handley jest prezesem i dyrektorem operacyjnym firmy Ecolab Inc., która jest globalnym liderem w zakresie technologii wody, higieny i energii oraz usług chroniących ludzkie zdrowie i kluczowe zasoby naturalne.

Handley odpowiada za zarządzanie, nadzór i doradztwo strategiczne w siedmiu sektorach spośród ośmiu sektorów biznesowych Ecolab. Wcześniej Handely był starszym wiceprezesem i prezesem oddziału Global Food & Beverage and Asia Pacific Latin America. Jeszcze wcześniej był wiceprezesem, a następnie prezesem sektora Industrial and Services North America firmy Ecolab. Dołączył do Ecolab w 2003 roku jako starszy wiceprezes ds. planowania strategicznego.

Przed zatrudnieniem w Ecolab Handley spędził 22 lata w Procter & Gamble, ostatnio jako wiceprezes ds. planowania strategicznego sektora higieny kobiecej i marketingu globalnego. Piastował także różne stanowiska menedżerskie oraz stanowiska związane z marketingiem i planowaniem strategicznym, włączając w to funkcje w sektorach produktów i gastronomii. Ponadto pełnił funkcje menedżerskie w Azji i Meksyku. Handley rozpoczął swoją karierę od zarządzania restauracjami sieci Six Flags w Los Angeles.

Handley zasiada w zarządzie firmy Republic Services, Inc., H.B. Fuller Company, Krajowym Stowarzyszeniu Producentów oraz Centrum Sztuki Ordway (były przewodniczący).

Handely ukończył studia licencjackie z ekonomii, magna cum laude, na Claremont-McKenna College oraz uzyskał tytuł magistra administracji biznesu na Uniwersytecie Chicago.